Kurumsal

su arıtma cihazı

Waterlife ürünüyle; gerek son kullanıcı için evlerde ve küçük ofislerde gerekse kurumsal müşteriler için büyük ofislerde içme suyu ihtiyacına çözüm sunmaktayız.
Waterlife Su Arıtma Sistemleri, küresel pazardaki seçkin yerini büyük bir hızla şekillendirmektedir. Özelikle, ülkemize yakın coğrafya başta olmak üzere 30’dan fazla ülkede yapılanmasını etkin bir şekilde sürdürmektedir.
Asya Kıtası: Azerbaycan, Kazakistan, Türkmenistan, Kırgızistan, Özbekistan, Rusya Federasyonu, Ukrayna, Moğolistan, Irak(Kuzey Irak), Ürdün, S.Arabistan ve Pakistan.
Avrupa Kıtası: Almanya, İsviçre, Fransa, Hollanda, Avusturya, Belçika, Arnavutluk, Kosova, Makedonya ve Romanya
Afrika Kıtası: Fas , Tunus, Cezayir, Mısır, Tanzanya, Nijer ve Nijerya
Hedefimiz ülkemizde yakaladığımız yüksek Müşteri Memnuniyeti, yaygın - hızlı teknik destek ve servis ağı ile kaliteli hizmet anlayışımızı bu ülkelerde de yerleştirmek ve daha fazla kitlenin bu çok özel ürünümüzden faydalanmasını sağlamaktır.

Vizyonumuz:
İnsan sağlığı ve faydasını en öncelikli hedef olarak değerlendirmek suretiyle; en modern ürünleri, kurumsal prensibler doğrultusunda güvenli, ekonomik ve kaliteli şekilde müşterilerimize özenle sunarken ilgili iş kolundaki seçkin konumunuzu daha üst düzeylere taşımak.

Misyonumuz:
Yakaladığımız yüksek müşteri memnuniyetini, yaygın - hızlı teknik destek ve servis ağı ile kaliteli hizmet anlayışımızı sürdürmek ve daha fazla kitlenin bu çok özel ürünlerimizden faydalanmasını sağlamaktır.